Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:

Závěsné mapy - elektronická verze

V případě, že by si škola v této fázi nemohla zakoupit mapy ve fyzické podobě, lze využít alternativu, ELEKTRONICKÉ ZPRACOVÁNÍ s tím, že se podepíše se školou LICENČNÍ SMLOUVA o jejich využití.

Licence má vždy platnost 12 měsíců a můžete si vybrat licenci pro jednu třídu nebo multilicenci pro celou školu (bez omezení počtu tříd). Licence zahrnuje kompletní sadu 21 čtecích map v soboru pdf. Po uhrazení licence obdržíte odkaz na tento soubor, který pak můžete klasicky žákům zobrazit přes interaktivní tabuli, projektor, atd. (součástí licence je pouze zobrazení souboru on-line, nikoliv možnost uložení, či vytištění).

Pro užívání je bezpodmínečně nutné mít vždy přístup k internetu (bez přístupu licence nebude fungovat). Dále je nutné poskytnout e-mailovou adresu, kterou škola (třída) využívá pro přihlášení do aplikací na Google.cz - tato e-mailova adresa bude sloužit jako nastavení oprávnění pro danou školu a licenci.

 

řadit:
počet produktů na stránce:
Elektronická verze
Kompletní sada, el. verze (21 map)

Kompletní sada, el. verze (21 map)

2 100,00 Kč
Produkt obsahuje varianty
Detail produktu
X
Používáme cookies
Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu.
SOUHLASÍM
nesouhlasím